Potřebuješ inspiraci pro Tvůj krásný a naplněný život i bez vlasů? Hledáš povzbuzení na své bezvlasé cestě?

Stáhni si ZDARMA e-book

Příběh obyčejné dívky, která se i přes ztrátu vlasů stala silnou a sebevědomou ženou. 

E-book „Život bez vlasů“ jsem zhltla jedním dechem. Jedná se o inspirující příběh nejen pro ty, jež jsou bez vlasů, ale zkrátka pro všechny. Znám Lucinku mnoho let a mohu říct, že jsem z povzdálí sledovala její vývoj a do dneška je pro mě velikou motivací. Originální, jedinečná a zkrátka úžasná. Jakožto terapeutka a koučka jsem její příběh použila mnohokrát jako zářivý příklad sebevědomé ženy, která se nevzdala, ale naopak našla cestu sama k sobě a tím, kým je dneska. Vím, že to nebyla procházka růžovým sadem, ale Lucinka se nezastavila a šla dál. Přestala bojovat a přijala se taková jaká je. A to je vítězství nejen nad sebou samotnou. Sebevědomím a sebeláskou překypovala tak, že ohromila všechny kolem, kdekoliv se ukázala. Je pro mě zářným příkladem ženy-bohyně, kdy krása vyvěrá zevnitř a pohltí i zevnějšek. Žije plnohodnotný a naplněný život, který je snem mnoho z nás. Je šťastná tím, kým je. A její cesta ukazuje, že limity, které si vytvoříme my nebo společnost kolem nás, jsou tu od toho, aby se překonávaly a zůstaly v dálce za námi. Jsem šťastná, že se rozhodla podělit o svůj příběh a tím inspirovat mnoho ostatních nejen těch, bez vlasů. p Protože Lucinka je člověk, který vás nakazí svou veselostí, vášní a lehkostí života.
Lenka PerextováRegresní terapeutka, lektorka jógy a koučka www.lenkaperextova.com
Lucčin příběh mě velice zaujal, ta energie vložená do každého slova vás úplně pohltí a vy ho přečtete jedním dechem. Moje dcerka byla těžce nemocná a nakonec byla pod silnou dávkou kortikoidů, což znamená velmi nateklý obličej a břicho. Znám ty neskutečně ubíjející pocity, že jste jiní. Je to velice těžké. Lidé dokážou ublížit křehké duši. Lucie je silná žena, která vás dokáže inspirovat a naplnit silou, s kterou dokážete překonat nesnáze života. Její e-book ze ❤️ doporučuji, velice krásné čtení, které váš život posílí.
Evka HronovaVeselá jogínka www.evkahronka.cz
Když jsem Lucku poprvé potkala poprvé na chodbě našeho gymnázia, věděla jsem, že je jiná. To, že nosí paruku, jsem poznala. Lucka mě ale strhla svou spontainetou, pocitem vzájemnosti a radostí i z každého ahoj. Bylo to pro mě vzácné. Pak jsme šly studovat a shodou náhod si našly společný podnájem. Tam jsem sdílela kousek jejího života a ještě více mě uchvátila svou plnou energií, kterou vkládala do plnění svých snů, tance, vztahů a komunikace s lidmi okolo. O své alopecii mi první večer v tom malém pokoji pověděla. Do přečtení e-booku jsem ale nevěděla, čím si Lucka musela vnitřně projít jako dospívající, třináctiletá holka. Jsem dojatá a pyšná nad tím, jak se Lucka dokázala vypořádat s životními změnami, názory doktorů a společnosti a nedostatkem informací. Odkrytím jejího příběhu se odkrývá i ta část mě samotné, která bojuje s překážkami na své životní cestě, překonává je, a stává se více svobodná, spokojenější a vyrovnanější sama se sebou. Neznám lepšího, empatičtějšího průvodce, než je Lucie, teď už Schwarz, ať už vlasy máte nebo nemáte. Lucka vám ukáže, že i vy si zasloužíte své místo pod sluncem, a že je to možné! S humorem, elegancí a plnou autentičností.
Andrea SelzerováZakladatelka projektu Kurzy z obýváku https://kurzyzobyvaku.cz/