Chceš se ráno probouzet plná síly a energie a místo toho se cítíte unavená?

Chceš se při pohledu do zrcadla cítit spokojená sama se sebou?

Chceš mít i v hektickém každodenním shonu čas sama na sebe?

Cítíš, že máš v sobě velký potenciál, ale nevíš, jak ho probudit?

Zvládáš toho opravdu hodně. Chodíš do práce, staráš se o domácnost, partnera, řešíš každodenní problémy, plánuješ, zařizuješ, běháš kolem dětí a často nevíš, kde Ti hlava stojí.

A honí se Ti v hlavě otázky:

Kde si mám v takovém shonu najít čas sama na sebe? Jak mám být spokojená ve vztazích, v práci a ještě při tom věnovat péči sama sobě? Kdy jsem se naposledy cítila krásná a žensky?

Jde to všechno nějak zastavit a změnit?

Ano, jde to!:-)

V mém 5týdenním on-line kurzu

Probouzení ženské energie,

Tě provedu cestou k Tvé krásné přirozené ženské energii a spokojenosti sama se sebou.

Lehce, žensky, s laskavostí sama k sobě.

Ať už vlasy máš a nebo je jako já nemáš.

Jak jsem to měla já?

Zažila jsem doby, kdy jsem se necítila vůbec žensky.

Když jsem ve svých 13letech přišla z důvodu alopecie o všechny vlasy, obočí i řasy. Nevěděla jsem tehdy, jak se s tím srovnat a cítit se krásně i bez nich. 

Když jsem pracovala v čistě mužském kolektivu, v korporátu na technické manažerské pozici, působila jsem sice žensky, ale zpětně vím, že mě ta mužská energie natolik pohltila, že jsem zapomínala sama na sebe. Na to, že jsem žena. Na to, že mám svou ženskou energii a sílu. Na to, že mám krásné ženské tělo, které si zaslouží péči.

Těžká rána mému ženství přišla i po porodu. Říkala jsem si: "Kdy jindy bych se měla cítit více žensky než když jsem přivedla na svět nádhernou malou bytost?" Opak byl pravdou. Cítila jsem se poškozeně. Ano, takové slovo jsem použila při jednom hovoru s mou kamarádkou.

Tehdy jsem se rozhodla, že znovu objevím svou ženskou energii. Svou ženskou energii v celé její kráse. Vyzkoušela jsem mnoho technik. Některé fungovaly a některé ne.

 

Ale nyní se cítím

...

zářivě.

A těším se, až Ti v kurzu prozradím jednoduché FUNGUJÍCÍ pečující kroky, které můžeš začlenit do svého každodenního života.

Zažiješ chvíle, kdy se budeš věnovat sama sobě.

 

Prožiješ čas, kdy budeš probouzet svou ženskou energii.

 

Čeká Tě doba, kdy poznáš to krásné a možná i netušené v sobě.

 

Pocítíš, že to po čem ve svém životě toužíš je dosažitelné.

 

Ukážu Ti:

 • Jak relaxovat, i když se Ti zdá, že na to nemáš čas.
 • Jak si jednoduše navodit pocit ženskosti ve své každodennosti. 
 • Jak se znovu začít probouzet do nového dne plná síly, zdraví a energie.
 • Jak posílit své sebevědomí a postavit se za sebe samu.
 • Jak se cítit sexy a přitažlivě.
 • Jak díky své ženskosti intenzivně prožívat i malé radosti.

1. týden

Péče o sebe

V prvním týdnu se zaměříme na péči o nás samotné,  o naše tělo, o naši pleť a budeme se také bavit o barvách, oblékání a líčení. A tím vlastně také na to, jak se starat o sebe, o svou mysl. Protože, když se si líbíme, tak se cítíme dobře. A když se cítíme dobře, záříme zevnitř i zvenčí. 

2. týden

Probouzení těla

Ve druhém týdnu se budeme věnovat tanci, protože to je úžasný způsob, jak rozproudit ženskou energii. Ukážu Ti, že tancovat může každá žena, i ta, která si třeba myslí, že to neumí. Všechny to v sobě máme. Budeme se bavit o józe a jednoduchých cvičeních na každý den. A zaměříme se také na naše pánevní dno a tím na naše ženství. Už teď vám mohu prozradit, že cviky pánevního dna byly jednou z věcí, které mi po porodu nejvíce pomohly cítit se zase žensky a zdravě.

3. týden

Relaxace

Ve třetím týdnu se budeme věnovat způsobům relaxace. Takovým, které můžete začlenit do svého každodenního života. Povíme si, jak si ještě více užít čas v přírodě. Ukážeme si, jak můžeme relaxovat, i když jsme ve shonu, když máme hodně práce. Povíme si, jak jednoduše načerpat sílu a energii. Když máme energii pro sebe, můžeme ji i dávat ostatním. A když záříme, naše okolí to cítí.

4. týden

Probouzení ženství

Budeme se věnovat ženské cykličnosti. Pochopíme, proč se nám během měsíce mění nálady, stoupá inspirace, klesá energie. Pochopíme, proč jsme někdy rády samy a proč naopak jindy raději mezi lidmi. Zjistíme, jak si ještě více můžeme uvědomovat své ženské tělo, jak ještě více můžeme své ženství podpořit, jak se můžeme cítit ještě více žensky, sexy a šířit kolem sebe krásnou ženskou energii. Poznáš ženskou bylinnou napářku a další nádherné způsoby probouzení ženství.

5. týden

Sebeláska

Sebeláska je náš vztah sama k sobě. Ukážu Ti, že se můžeme mít rády se svými stinnými i slunnými stránkami. Uvidíš, že když se máme rády a přijímáme se takové, jaké jsme, promítá se to do našich vztahů, do rodinné atmosféry, do pracovní oblasti. Nebojíme se pak postavit sama za sebe a dokážeme říct ne.

Během těchto 5 týdnů Ti budu celou dobu k dispozici v uzavřené Facebookové skupině a pokud budeš chtít, můžeme se i online živě setkat. Těšit se můžeš na setkávání podobně naladěných žen.

 

Co je součástí on-line kurzu

Přístup do členské sekce

Přístup do členské sekce Ti zůstane na dva roky

Videa

Videa, která se Ti otevřou každou neděli.

Uzavřená

FB skupina

Společnost podobně naladěných žen

Moje podpora

Moje podpora a inspirace.

Živá vysílání

Pokud bude potřeba, odpovím na vaše otázky živě.

Bonusy

Krásné dárky ke kurzu.

Jak to bude v kurzu probíhat?

 • Každou neděli se Ti otevře další týden našeho kurzu a v členské sekci pro Tebe bude připraveno 3-5 videí.
 • Na videa budeš mít čas po celou dobu kurzu a k videím Ti přístup zůstane i po jeho skončení. Videa jsou 15-25 minutová, nezaberou Ti tedy moc času, ale zasejí semínko k přemýšlení nad tématem.
 • Po celou dobu kurzu pro Tebe bude k dispozici uzavřená facebooková skupina, kde budu dodávat inspiraci a kde budu pro Tebe.  Je jen na Tobě, jestli se ve skupince zapojíš a nebo jen popluješ na vlně inspirace.
 • Během kurzu proběhnou podle potřeb zůčastněných žen živá vysílání, kde odpovím na otázky.
 • V členské sekci se budou postupně odkrývat také bonusy.

Kdo Tě kurzem Probouzení ženské energie provede?

Jmenuji se Lucie Schwarz a jsem žena, která si plní své sny a žije život takový, jaký chce žít, i když, z důvodu alopecie, už více než 23 let nemá vlasy. 

Jsem autorkou projektů Život bez vlasů a Sebeláska s Bezvláskou.

Pomocí mých projektů podporuji všechny ženy, ty které vlasy mají, i ty, které je nemají, aby se cítily krásné, žensky, spokojené samy se sebou a aby se měly rády.

Miluju tanec, přírodu, sebepoznávání a ženské sdílení. Velmi se zajímám o vliv našeho přemýšlení na naše tělo a naše zdraví.

A navíc ke kurzu dostaneš 

BONUSY v celkové hodnotě 1200Kč:

Meditace dechu

v hodnotě 150Kč

Krásná uvolňující meditace, ve které Tě provedu jednoduchou technikou pro relaxaci celého těla. Budeš se cítit příjemně ve svém těle a naučíš se, jak se jednoduše uvolnit, kdykoliv to potřebuješ.

Meditace probouzení ženské energie

v hodnotě 150Kč

Meditace, která Tě provede krajinou Tvého ženství a dá Ti energii ho prožívat. V meditaci dopřeješ obdiv svému tělu a pocítíš vděčnost, za to jaké je. Uvědomíš si, jak krásná jsi.

Lekce tance

v hodnotě 250Kč

5 krátkých tanečních lekcí pro každou ženu. Krásné jednoduché ženské pohyby, které dodají našemu tanci svůdnost a energii. Lekce jsou pro ženy pokročilé i pro ty, které nikdy netancovaly.

Líčení

v hodnotě 200Kč

Tři videa, ve kterých si ukážeme, jak se velmi jednoduše nalíčit na den i večer. Už nebudeš muste trávit spoustu času přípravou na denní i zvláštní příležitosti. 

Záznam webináře 

v hodnotě 150Kč

Krásný webinář, kde si řekneme o 4 jednoduchých krocích, jak probouzet svou ženskou sílu jednoduše a kdykoliv potřebujeme. 

Záznam Dnů ženské cykličnosti 

v hodnotě 300Kč

Záznam Dnů ženské cykličnosti, které probíhají na konci zíří. 6 dní plných informací o tom, jak si můžeme užívat náš měsíční cyklus a jak můžeme v každé naší fázi zářit.

Brány kurzu jsou nyní uzavřeny. Otevřou se na podzim roku 2021. 

Možná Tě teď napadají otázky:

Kdy se mohu těšit na videa?

Začínáme v neděli, kdy Vám zpřístupním první videa. Poslední videa se Ti otevřou týden před koncem.

Co když nechci sama nic sdílet?

Sdílení není povinné, záleží jen na Tobě, jak se budeš cítit. Ze zkušenosti ale mohu říci, že je sdílení velmi obohacující a léčivé.

Co když nemám ráda společnost?

Pokud nemáš ráda společnost, účast ve facebookové skupině je čistě dobrovolná, můžeš tedy procházet videa sama svým tempem, jak budeš potřebovat.

Co když nebudu stíhat?

Videa jsou Ti k dispozici po celou dobu kurzu a ještě dva roky po jeho skiončení, můžeš procházet kurz svým tempem. Kurz není koncipován tak, aby Tě stresoval, právě naopak. 

Každá žena může zářit!

Probuďte v sobě svou úžasnou ženskou energii!

Chtěla by ses ještě na něco zeptat?

Napiš mi na lucie@zivotbezvlasu.cz,

moc ráda Ti odpovím.

A co říkají ženy, které už viděly některé z mých produktů?

Lucka je svým vlastním příběhem inspirativní. Zcela přirozeně sdílí svoje zážitky a poznání. Ukazuje, že spokojenost ženy netkví v tom, jak vypadá, ale jaká se cítí být uvnitř. A když to své vnitřní světlo rozzáří navenek, je úplně jedno, že nemá vlasy. Sama jsem trpěla částečnou alopecií a vím, jak jsem se cítila hrozně, když jsem začala nosit paruku. Určitě bych byla v té chvíli ráda, kdybych měla někoho, kdo zažíval stejné pocity a ukázal mi jak se s tím vyrovnat. Tím jak je Lucka otevřená, mi její vyprávění pomohlo i v mojí současné nelehké životní situaci, kdy se vyrovnávám s nevěrou partnera. I když už mi dávno vlasy narostly, díky ní jsem si opět připomněla, jak je důležité být sama sebou a mít se ráda. Dělat věci, které ženu naplňují a činí být šťastnou. Je mi inspirací nic nevzdávat.
Kateřina KrumphanzlováZabývá se pozitivním myšlením. Pomáhá najít ženám cestu, jak být spokojené. www.katerinakrumpi.cz
V kurzu jsem našla moc hezké tipy nejen na to, jak posílit imunitu. Ale také tipy, jak se jednoduše zbavit toho, co již s sebou nechceme nést a jak si snadno vyčistit hlavu. Moc se mi líbilo video O dýchání lesní rituál. Na kurzu velmi oceňuji, jak Lucka vše jednoduše a příjemně vysvětluje, a že techniky můžete rovnou vyzkoušet – nic k tomu již nepotřebujete, jenom sebe.
Magda Jedličkawww.magdajedlicka.cz Průvodkyně přírodní domácností
Bez přeháněk za mě top kurz šitý snad pro mě na míru. Oceňuji upřímnost, čas a lásku věnovanou jeho tvorbě, rovněž ale tak i jeho obsah. Nikdy jsem si neuměla udělat čas na sebe, pro sebe, zcela vypnout, odpoutat se od povinností. Až teď se mi daří více věnovat sobě. Uvědomila jsem si, co je v životě opravdu důležité. Meditace mě zcela pohltila. Určitě kurz doporučím mým kamarádkám a to nejenom těm s malými dětmi 🙂
Sylvie Stefańská36letá maminka 18-ti měsičního chlapečka, asistentka ředitele
Lucinka je pro mě ztělesněním jemné, ženské energie a podporující esence, a tak jsem velmi vděčná za to, že se rozhodla pomáhat ostatním nejen bezvlasým ženám. Vnímám totiž, že její videokurz a vše, co ve videích sdílí, může znamenat pro ženy velmi mnoho a doslova být záchytným bodem jako maják pro ztracené lodě na moři. Život mě naučil, že nemusím být na vše sama, nemusím vždy dělat hrdinku, co vše zvládne levou zadní a že sdílení našich trápení může být velmi léčivé. A je v pořádku si v určité životní etapě říci o pomoc a přijmout ji. Lucinka předává v kurzu samu sebe, svůj životní příběh a autentické zkušenosti, protože si tím vším sama prošla a vlastní prožitek je podle mě to nejvíc, co můžeme v životě zažít. Nechte se proto opečovat Lucinkou, její podpůrnou náručí a věřím, že se vám půjde životem lehčeji a moc vám i já sama držím na této cestě palečky.
Veronika VykusováŽena, manželka, maminka a plynoucí tvůrkyně svého života, který miluje žit a také průvodkyně plodností, inspirující svým příběhem ostatní, zejména ženy toužící po miminku, které nepřichází. www.vsesouvisisevsim.cz
Videa Lucky na jejích stránkách „Život bez vlasů“ jsem shlédla s velkým nadšením! Sleduji také její blog a musím říct, že mne Lucka moc baví svým přirozeným, nenásilným a příjemným projevem. Má dar – autenticky, citlivě a lidsky vyprávět svůj příběh a ze zdánlivého nedostatku udělat přínos, který má mnohem širší dosah. Její projev je plný krásné a pozitivní energie a věřím, že i tímto dodá motivaci, sílu a odvahu dalším ženám, které sdílí obdobné téma. Její odvaha šířit svou osobní zkušenost je velice inspirativní a já, i když vlasy sice mám, se moc těším na její další videa, protože jsem zvídavá žena a ráda se přiučím a dozvím nové věci. Nechte se také zlákat Lucčinými tématy spojené nejen s životem bez vlasů a připojte se do jejího fanklubu 🙂 S úctou a láskou, Petra
Petra RohovskáPoskytuje služby poradenství, mentoringu a podpory v nelehkých životních situacích
E-book „Život bez vlasů“ jsem zhltla jedním dechem. Jedná se o inspirující příběh nejen pro ty, jež jsou bez vlasů, ale zkrátka pro všechny. Znám Lucinku mnoho let a mohu říct, že jsem z povzdálí sledovala její vývoj a do dneška je pro mě velikou motivací. Originální, jedinečná a zkrátka úžasná. Jakožto terapeutka a koučka jsem její příběh použila mnohokrát jako zářivý příklad sebevědomé ženy, která se nevzdala, ale naopak našla cestu sama k sobě a tím, kým je dneska. Vím, že to nebyla procházka růžovým sadem, ale Lucinka se nezastavila a šla dál. Přestala bojovat a přijala se taková jaká je. A to je vítězství nejen nad sebou samotnou. Sebevědomím a sebeláskou překypovala tak, že ohromila všechny kolem, kdekoliv se ukázala. Je pro mě zářným příkladem ženy-bohyně, kdy krása vyvěrá zevnitř a pohltí i zevnějšek. Žije plnohodnotný a naplněný život, který je snem mnoho z nás. Je šťastná tím, kým je. A její cesta ukazuje, že limity, které si vytvoříme my nebo společnost kolem nás, jsou tu od toho, aby se překonávaly a zůstaly v dálce za námi. Jsem šťastná, že se rozhodla podělit o svůj příběh a tím inspirovat mnoho ostatních nejen těch, bez vlasů. p Protože Lucinka je člověk, který vás nakazí svou veselostí, vášní a lehkostí života.
Lenka PerextováRegresní terapeutka, lektorka jógy a koučka www.lenkaperextova.com
Když jsem Lucku poprvé potkala poprvé na chodbě našeho gymnázia, věděla jsem, že je jiná. To, že nosí paruku, jsem poznala. Lucka mě ale strhla svou spontainetou, pocitem vzájemnosti a radostí i z každého ahoj. Bylo to pro mě vzácné. Pak jsme šly studovat a shodou náhod si našly společný podnájem. Tam jsem sdílela kousek jejího života a ještě více mě uchvátila svou plnou energií, kterou vkládala do plnění svých snů, tance, vztahů a komunikace s lidmi okolo. O své alopecii mi první večer v tom malém pokoji pověděla. Do přečtení e-booku jsem ale nevěděla, čím si Lucka musela vnitřně projít jako dospívající, třináctiletá holka. Jsem dojatá a pyšná nad tím, jak se Lucka dokázala vypořádat s životními změnami, názory doktorů a společnosti a nedostatkem informací. Odkrytím jejího příběhu se odkrývá i ta část mě samotné, která bojuje s překážkami na své životní cestě, překonává je, a stává se více svobodná, spokojenější a vyrovnanější sama se sebou. Neznám lepšího, empatičtějšího průvodce, než je Lucie, teď už Schwarz, ať už vlasy máte nebo nemáte. Lucka vám ukáže, že i vy si zasloužíte své místo pod sluncem, a že je to možné! S humorem, elegancí a plnou autentičností.
Andrea SelzerováZakladatelka projektu Kurzy z obýváku https://kurzyzobyvaku.cz/