Jak proběhla vaše očista aneb roztočme pozitivní koloběh!

Jak proběhla vaše očista těla? Jak jste ji pocítili na svém těle? Pocítili jste i očistu duše? Změnilo se ve vašem životě něco?

Měsíc očisty byl pro mě náročný i krásný. Poté co jsem překlenula počáteční únavu tak už šlo všechno moc dobře. Tělo se čistilo. Bylo to vidět hlavně na mé kůži. Jak už jsem psala, mám atopický ekzém a tyto očisty jsou skvělý způsob, jak se ho zbavit a zlepšit stav pokožky. Po pár dnech už jsem měla kůži tak krásnou, že jsem nepotřebovala ani trošku make-upu.

Příliv energie do mého těla po překlenutí počáteční únavy byl prostě skvělý. Přestala jsem ráno vstávat s tím, že jsem unavená, přestala jsem mít hned po probuzení pocit, že potřebuju kávu a začala jsem si více užívat sluníčka. A co hlavně, mám daleko více energie na hraní si se svým synem, práci a všechny aktivity, které mi život přináší, a že jich není málo.

Můj syn slavil narozeniny a já nepekařka jsem mu upekla dort. Zdravý dort z ovesné mouky s jogurtovým krémem a čestvým ovocem. Dort jsem pekla ve svém životě jen dvakrát. První na jeho první narozeniny a druhý na jeho druhé. Oproti loňsku jsem si ale pečení užila. Syn mi pomáhal péct korpusy a oba nás to hodně bavilo. To jak vypadal nakonec pro něho ale bylo překvapení. A co bylo skvělé je to, že dort i když byl zdravý, všem moc chutnal. Měla jsem i energii na to mu uspořádat tři oslavy, máme totiž velkou rodinu a najednou by se nám do bytu všichni nevešli, a měla jsem i energii na to si všechny ty oslavy užít.

Dala jsem se do tance. Našla jsem si v našem městě kurz, který se jmenuje Exploze ženskosti. Tancujeme tam tance břišní, latinskoamerické i výrazové. Občas přijde také tanec havajský a nebo skáčeme jako divoženky. Ta ženská energie, kterou v sobě dokážeme tancem rozproudit je úžasná a vždycky ve mě zůstane na dlouho. Tanec je můj největší koníček.

A co vy, máte nějaký pohyb, který vás vždy dobije energií a přicházíte domů s úsměvem od ucha k uchu?

A jako bonus mi očista přinesla krásnou postavu. Zhubla jsem sice jen kilo a půl, ale z těla mi odešla všechna přebytečná voda. Ruce zeštíhlely a jakoby se protáhly příčné svaly v mém těle. Ubylo po pár centimetrech hlavně v pase a bocích, centimetr přes ruce a dva přes nohy. Už předtím jsem měla hezkou postavu, ale teď se ve svém těle cítím opravdu dobře.

A to je to hlavní, co by nám očista měla přinést, měly bychom se cítit dobře.

Roztočme spolu pozitivní koloběh!

Když se cítíme dobře, tak také krásně vypadáme. Když se cítíme krásné ve svém těle, nezáleží pak na tom, jestli máme vlasy nebo ne.

Když se cítíme dobře, tak také dobře působíme na lidi kolem nás a ti nám to pak krásně vracejí.

Když se cítíme dobře, jsme spokojeny samy se sebou. A když jsme spokojené my, je spokojená i naše rodina, náš partner a okolí.

A když se cítíme dobře, uvědomujeme si a užíváme si svou krásu a ženskost. Užíváme si ženské oblečení a obklopujeme se už podvědomě krásnými věcmi a stýkáme se s lidmi, se kterými je nám hezky.

Očista nás učí si vybírat a starat se o sebe

Očista nás totiž učí i to si vybírat. Když se do také změny stravy pustíme a bereme ji vážně, tak se díváme na to co jíme. Věnujeme péči tomu co vaříme a co si připravujeme. Začneme přemýšlet nad tím co je pro naše tělo dobré a co není. Začneme také uvažovat nad svým životním stylem i nad tím, jak zdravě nebo nezdravě žije naše rodina. A co je důležité, začneme se o sebe starat.

Spousta žen a maminek to má tak, že věnuje svůj volný čas práci, rodině, zařizování, chodu domácnosti a na ně samotné jim už nezbývá čas. Když se ale rozhodneme pro očistu organismu, tak se vlastně rozhodneme pro to, věnovat čas připravě jídla, začneme se více hýbat a více o sobě přemýšlet a tím vlastně začneme věnovat více času sobě.

A naše tělo se nám za to odvděčí. Nejen tím, že se začneme cítit lépe a vypadat lépe, ale také tím, že si začneme vybírat. Pak už nám není tak příjemné jíst nezdravé jídlo, není nám ani příjemné se pohybovat v nezdravém prostředí. Sníží se nám chuť na mastné jídlo a sladkosti, protože energii už máme a tak ji nemusíme takovýmto způsobem doplňovat.

A tělo nám samo začne říkat, co chce.

A když ho budeme poslouchat, zjistíme třeba i to kde a s jakými lidmi nám je dobře a kde se cítíme stísněně a nejsme samy sebou. Pomůže nám to si uvědomit, jakými lidmi se chceme obklopovat a jakými ne. A také nám to pomůže si uvědomit, co je pro nás důležité a třeba i to, co ve svém životě opravdu chceme dělat.

Roztočí se tím krásný koloběh změn měnící náš život k lepšímu.

Detoxikace organismu proto není jen očistou těla, ale i duše.

Rozhodnout se k takové očistě někdy nejde hned. Někdy čekáme na ten správný impuls a někdy k rozhodnutí dojdeme postupně.

Mi se osvědčilo jít do toho po hlavě a udělat změnu rychle. Ale já jsem taková, jsem velmi dynamický člověk a změny potřebuju dělat rychle, když se pro ně rozhodnu.

Pokud potřebujete více času, je to v pořádku. Každá jsme jiná a každá potřebujeme něco trošku jiného. Začněte třeba tím, že se na chvíli zastavíte a uděláte si čas pro sebe. Zhluboka dýchejte a relaxujte. I samotné dýchání čistí náš organismus. Hluboký nádech nás na chvíli zpomalí a dá nám možnost chvíli na nic nemyslet.

Ať je to tak nebo tak, nebojte se změn. Vždy, když jdete za tím, u čeho se cítíte dobře, je to správné a vede nás to tam, kam nás to dovést má.

Řiďte se svým pocitem a buďte samy sebou. Mějte krásný začátek léta, načerpejte energii ze sluníčka a užívejte si všechno, co nám přináší!

Vaše Lucka

Lucie Schwarz
„Jsem spokojená žena i přesto, že žiju 20 let bez vlasů. Pomáhám lidem v podobné situaci, aby i oni měli dostatek sebevědomí a krásný a naplněný život.” Můj životní příběh si přečtěte zde >>